(0322) 428 98 30 aydingida1985@gmail.com

Aydınbey Kurumsal

Firmamız 1985 yılında Mahmut Aydın tarafından Adana’da kurulmuştur. 2017 Yılından beri Yönetim Kurulu Başkanlığını Resul Aydın yapmaktadır. Öncelikli hedefi en kaliteli tarımsal ürünlerin tüm ülke pazarına sunmak olan firmamız, kurulduğu yıldan bu yana bakliyat, baharat ve un irmik nişasta gibi ürünleri tesislerinde paketleyerek ve satışını gerçekleştirerek sektördeki yerini almıştır. Aydınbey Bakliyat-Baharat markasıyla; müşterileri ile karşılıklı güven temeline dayanan ilişkileri sayesinde hızla büyümüş ve bölgemizin önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Aydın Gıda sektöründeki 36 yıllık tecrübesi ve işinde uzman kadrosu ile çevre iller ile de iş ilişkileri kurarak sizlerle birlikte büyümektedir. Firmamız teknoloji ürünü makinelerimiz sayesinde, alıcıların istedi doğrultusunda ürünlerimiz; çeşitli temizleme, kalibrasyon ve paketleme süreçlerinden geçerek müşterilerimize ulaştırılır.

Doğal yerli, sağlıklı, hijyeni ön planda tutarak ürettiğimiz mamulleri sofralarınıza ve beslenme kalitenizi yükseltmek ve kalitemizden ödün vermeden maliyeti düşürerek her sofrada yer almak Ar-Ge çalışmalarımızla destekleyip, kalıcılığı ve tercih edilen marka olmayı sağlamak, özenle seçilen ve üretimi yapılan ürünlerimizi sadece ülkemize sunmakla kalmayıp, ihracat çalışmalarımızla diğer ülke haklarına ulaştırmak ve ülkemi ekonomisine katkı sağlamaktır.

Ana unsurumuzun mutlu doygun insan olması, başarının motivasyonu yüksek, üretken çalışanla sağlandığı inancıyla, yaşam kalitesini daha da yükselterek “birlikten güç doğar.” Söylemine yakışır bir birliktelikle daha fazla kaliteli ürün anlayışına imza atmayı ilke edinmiştir.

Aydın Gıda “Yaptığımız Her İşte Kalite” politikası ile uluslar arası standartlara uygun belgeleri ile tüketiciye kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktadır. Ayrıca çevreye duyarlı altyapısı ile sektörün öncülerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyon

Aydın Gıda olarak, tüm çalışanlarımızla müşteri memnuniyetini esas alarak, global bağlamda kalite ve standartla çerçevesinde ürün ve hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Misyon

Aydın Gıda evrensel kalite ve standartlarda ürün ile müşterilerine en iyi hizmeti sunarak bakliyat ve baharat sektöründe Türkiye ve Dünya’da büyük bir marka olarak anılmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin kılavuzluğunda, her alandaki kalitenin sürekli iyileştirmesi Aydın Gıda’nın toplumsal sorumluluğudur.

Biz bu sorumluluğu; Şirketimizin,

  • Her bireyi ile,
  • Müşterilerimiz ile
  • İş ortaklarımız ile
  • Birlikte paylaşıyoruz.

Bu sorumluluğu yerine getirirken,

Müşterilerimiz ihtiyaç ve beklentilerini karşılaşacağımızı,

Kalite bilincine sahip, nitelikli, bilinçli bireyle için insana yatırım yapacağımızı, Çağdaş dinamik ve yenilikçi bir yapı içeresinde iş ortaklarımıza öncü olacağımızı,

Yasa ve mevzuat şartlarını eksiksiz karşılayacağımızı, Kalite yönetim sistemimizin performansını sürekli iyileştireceğimizi Taahhüt ediyoruz.